هاست نامحدود کوشان

بسته هاست کوشان برای راه اندازی وبسایت شما

ما در هاست کوشان تنها یک سرویس هاست ارائه میدهیم. این تک سرویس سطوح مختلف از نیازهای آنلاین را پوشش میدهد.
می خواهیم شما را از سردرگمی در انتخاب سرویس مناسب نجات دهیم، برای همین بالاترین حد ممکن از خدمات و کیفیت در یک هاست اشتراکی را در قالب یک بسته تعریف و ارائه کرده ایم. هدف ما از ایجاد هاست کوشان یک سرویس جامع، کامل و بی دغدغه است. می خواهیم دغدغه اینکه آیا کدام سرویس ارائه شونده برای شما مناسب تر است یا اینکه با انتخاب بسته ای با میزان حجم و فضای معین، آیا در آینده نیاز به ارتقا خواهید داشت یا نه را از شما بگیریم. شما را بین بسته های مختلف و ترکیبات پیچیده و متنوع از ویژگیها،گیج و مردد نمی کنیم. این بسته با ویژگیهای کامل همراه با قیمت مناسب برای همه قابل استفاده میباشد.
این رسالت ما در ایجاد هاست نامحدود کوشان است. تجربه ای که قبل از آن در بازار هاستینگ وجود نداشته است.

هاست نامحدود کوشان
۲۳۰۰۰۰۰ تومان
۱۲ ماه
  • فضای وب: نامحدود
  • انتقال اطلاعات: نامحدود
  • دامنه اضافه: نامحدود
  • پارک دامنه: نامحدود
  • تعداد اکانت ایمیل: نامحدود
  • تعداد بانک اطلاعاتی: نامحدود

ویژگیهای هاست نامحدود کوشان

فضای هاست: نامحدود

ترافیک ماهانه: نامحدود

تعداد بانک اطلاعاتی: نامحدود

اکانت ایمیل: نامحدود

دامنه اضافه: نامحدود

Cloudflare

Free SSL

Modsecurity

Site Publisher

SEO Tools

پارک دامین: نامحدود

Sub Domain: نامحدود

FTP Account: نامحدود

Mailing Lists: نامحدود

Email Filters: نامحدود

POP3

SMTP

IMAP

PHP 5.1 to 7.4

MySql: 5.7.27

Cpanel

Backup: Weekly

امکان خرید IP اختصاصی

Apache Webserver

Softaculous

هاست نامحدود برای چه کسانی مناسب است؟

این هاست برای وبسایتهای شرکتی بزرگ، متوسط،کوچک ، وبسایتهای شخصی، وبلاگ، فروش فروشگاهی، مناسب است. امکانات بالای آن شرکتهای بزرگ را پوشش میدهد و قیمت مناسب آن وبسایتهای شخصی و نوپا را. باید بدانیم هاست کوشان مانند هر هاست اشتراکی دیگر برای سایتهایی مثل دانلود یا ارسال انبوه ایمیل مناسب نمی باشد. چنین خدماتی به حجم بالای منابع در یک لحظه نیاز دارند که با ماهیت هاست اشتراکی در تناقض است.

خدمات ارائه شده در بسته جوملاتام مخصوص طراحان وبسایت، وبمسترها و مالکان سایت های جوملا میباشد. برای اینکه با دریافت خدمات پشتیبانی و امکانات اهدایی جوملایی در مدیریت وبسایتهای خود موفق باشند. چه مبتدی باشید چه حرفه ای، خدمات این بسته به شما کمک می کند.

هاست نامحدود مناسب چه افرادی است؟
در بازار شلوغ هاست

چرا هاست کوشان یک گزینه مطلوب است؟

اعضای تیم هاست کوشان بالغ بر 12 سال در زمینه خدمات طراحی وبسایت خدمات آنلاین و دیجیتال مارکتینگ مشغول به فعالیت بوده اند و همین تجربه و حضور در بازار بود که احساس نیاز به وجود چنین محصولی را ایجاد کرد. با اینکه مدت زیادی از حضور هاست کوشان در بازار هاستینگ نمی گذرد ولی به پشتوانه تجربه کاری و تخصصی تیم، سطح استانداردی از خدمات پشتیبانی فنی را دریافت خواهید کرد.

با خرید هاست نامحدود کوشان از همان ابتدا فضای وب، تعداد ایمیل، پهنای باند، تعداد وبسایت قابل میزبانی، دیتابیس، با بالاترین حد را دریافت می کنید و خیال خود را راحت می کنید. نیاز به ارتقای امکانات در آینده نخواهید داشت. از فکر اینکه آیا بسته ای که تهیه کرده ام مناسب وبسایت من هست یا نه خلاص میشوید.

با مقایسه بسته هاست نامحدود هاست کوشان با سایر سرویس هایی به مراتب با امکانات کمتر و محدود تر، هاست کوشان قیمت پایین تری دارد. با پرداخت هزینه کمتر بالاترین حد امکانات در یک هاست اشتراکی را دریافت می کنید

با توجه به تجربه و تخصص تیم هاست کوشان این بسته با دقت و وسواس زیادی جهت ارائه تهیه شده است. سرورها در کشور امریکا و زیرساخت سرورها با استانداردهای روز دنیاست . بسیار دقت شده که در ازای ارائه چنین سرویس نامحدودی از کیفیت آن کاسته نشود.

اگر شرکت شما هلدینگ ها و زیرمجموعه هایی دارد یا خطوط تولیدات مختلفی دارید و برای هر یک وبسایتهای جداگانه دارید با خرید یک سرویس هاست نامحدود کوشان می توانید تمامی وبسایتهای خود را روی همان یک سرویس میزبانی و مدیریت کنید.

هاست ایمیل

هاست ایمیل

داشتن ایمیل شرکتی برای اعتبار بخشیدن به کسب و کارها و ایجاد ارتباطات تجاری آنها بسیار ضروری است. شما هم اگر کسب و کاری دارید یا حتی مالک یک وبسایت شخصی هستید و میخواهید با هویت شخصی یا شرکتی خود مکاتبه کنید، ابتدا لازم است یک نام دامنه مناسب ثبت کرده و سپس یک فضای وب تهیه کنید.

اگر در سیستم ایمیل رسمی خود نیاز به خدمات ویژه ای مثل اتاق کنفرانس مجازی، چت گروهی ، voice mail ، Calendar Sharing ندارید میتوانید از یک هاست اشتراکی برای این منظور استفاده کنید و نیازی به هاست تخصصی ایمیل ندارید.
در حالتی که از ایمیل های تحت دامنه خود استفاده می کنید به دلیل وجود کنترل پنل، کنترل و مدیریت تمام اکانت ایمیل ها و تنظیمات آنها را در دست خواهید داشت.

کار کردن با ایمیل تحت دامنه بسیار ساده است .می توانید بر روی outlook یا هر نرم افزار مدیریت ایمیل دیگری ست کنید یا مستقیما از طریق نرم افزار ایمیل، ایمیل های خود را چک کنید. کارشناسان ما در طول مسیر راه اندازی سیستم ایمیل شما را همراهی می کنند. از طریق ارسال اسناد و فیلمهای آموزشی، راهنمایی در تیکت پشتیبانی و یا حتی درصورت درخواست شما اجرای راه اندازی سیستم ایمیل شما توسط کارشناسان ما.

به دلیل فضای بالای هاست کوشان و خدمات همراهی که برای راه اندازی دریافت می کنید این هاست میتواند بستر مناسبی برای ایمیل های شما باشد. ضمنا اگر در حال حاضر وبسایتی ندارید، در آینده بدون نیاز به خرید مجدد هاست، میتوانید وبسایت خود را نیز روی همین سرویس بارگزاری کنید.