تیم هاست کوشان با رویکرد و هدف ارایه یک سرویس میزبانی وب که به تنهایی راه حلی جامع برای تمام سطوح و انواع مختلف نیازها باشد، شکل گرفت.

با توجه به سابقه فعالیت چندین ساله تیم ما در زمینه طراحی سایت و بازاریابی آنلاین و تجربه کار حرفه ای در این زمینه همواره از نزدیک کمبود چنین محصولی را در این فضای کاری احساس میکردیم. همیشه انواع بسته های مختلف و متنوعی از سرویس های هاست با تعرفه های مختلف از طرف شرکتهای ارایه دهنده هاست ، عرضه میشود که در خیلی از مواقع مخاطب را در گزینش بسته سرویس مناسب هدف و کسب و کار خود دچار سردرگمی میکند. تصمیم گیری در مورد اینکه کدام بسته با توجه به نیاز او و البته بودجه ای که در اختیار دارد بهترین انتخابش میتواند باشد، گاهی چالش برانگیز میشود. این موضوع ما را بر آن داشت تا با توجه و به واسطه علم و تجربه حرفه ای خود زمام کار را دست گرفته وسرویسی تهیه و ارایه دهیم تا در عین برخورداری از کیفیت ، سرعت و امنیت بالا (که از الزامات اولیه یک سرویس هاست میباشد)، نیازهای طیف وسیعی از صاحبان سایت ها را یکجا تامین و فراهم آورد. افراد را از سردرگمی نجات داده و باردغدغه انتخاب سرویس متناسب با نیاز را از روی دوش آنها بردارد. پرواضح است که در این میان حفظ هزینه متعادل هم مهم بود. تنها سرویسی که این هدف را تامین میکند یک سرویس هاست نامحدود و بدون هیچ گونه محدودیتی میباشد. سرویسی که سایر انوع سرویسها را در خود پوشش میدهد، چه در میزان فضا، چه در تعداد سایت قابل میزبانی، ظرفیت تعداد ایمیل و سایر ویژگیها نامحدود باشد.

با در نظر گرفتن این موارد و با تکیه بر دانش فنی بسته هاست کوشان را برای ارایه آماده کردیم. این بسته ما را به تمامی اهدافمان میرساند. هم جامع بودن ، هم کیفیت و هم قیمت مناسب و متناسب با هر بودجه. سرویس حال حاضر هاست کوشان در برگیرنده طیف کاملی از نیازها و در عین حال درجه بالایی از سرعت و کیفیت میتواند جوابگوی همگان باشد.از یک سایت شخصی کوچک تا یک سرویس سازمانی بسیار بزرگ.

و در پایان چیزی که بسته خدمات ما را کامل میکند نکته ای است که همواره در کسب و کار به آن اعتقاد داشته ایم و از اصول مهم در کار ماست و آن ارایه پشتیبانی دلسوزانه و متعهدانه ، علمی و در خور مخاطبین میباشد. اصلی که واقفیم در دنیای امروز کسب و کار، خاصه کسب و کار های حوزه خدمات ،عامل تمایز و مایه بقا ی آن کسب و کار میباشد. یک پشتیبانی خوب برای هردو سوی کسب و کار سودمند است. به مشتریانمان کمک میکند تا سهل تر و با خیال راحت تر در استفاده از خدمات به اهداف سازمانی خود برسند و از طرفی ما را یاری میدهد روز به روز به شعاع دایره مشتریان وفادار خود بیفزاییم.

Image
گروه کوشان، ارائه دهنده خدمات پشتیبانی جوملا

آدرس: تهران، بزرگراه شهید لشگری، کارخانه نوآوری آزادی، مرکز زاویه

تلفن:  ۴۴۴۶۶۸۵۶ (۰۲۱)

ایمیل: info@kooshan.net

از وبلاگ ما

شبکه های اجتماعی

© 2024 Kooshan Group / Joomla Services. All Rights Reserved