پشتیبانی جوملا

به روز رسانی به جوملا ۴ (و ۵)!

جوملا ۴ برای سرعت، امنیت و دسترسی بهتر ساخته شده است

بروز رسانی جوملا از هر نسخه به آخرین نسخه

بروز رسانی جوملا از هر نسخه به آخرین نسخه

پشتیبانی از جوملا ۳ در ۱۷ آگوست ۲۰۲۳ به پایان رسید. جوملا ۳ که حدود ۱۲ سال است که نسخه اصلی cms جوملا بوده است، اکنون به پایان راه رسیده است. البته وبسایتها بر پایه جوملا ۳ کماکان کار خواهند کرد، اما بروز رسانی فنی و امنیتی برای آنها منتشر نخواهد شد.

زمان به روز رسانی به جوملا ۴ فرا رسیده است که یک نسخه کاملا جدید و یک به روز رسانی بزرگ برای سیستم مدیریت محتوای جوملا (CMS) است. جوملا ۴ شامل تعدادی بهبود و به روز رسانی قابل توجه است که استفاده از آن را حتی ساده تر و قدرتمندتر از نسخه های قبلی می کند. البته کامیونیتی جوملا با فاصله کمی از انتشار نسخه ۴ جوملا نسخه پنجم آن را هم منتشر کرده است (Joomla 5) اما سرورهای زیادی هنوز حداقلهای لازم برای نصب جوملا ۵ را ندارند.

از آنجایی که جوملا ۴ یک نسخه کاملاً جدید است، روند به روز رسانی سایت از جوملا ۳ می تواند کمی چالش برانگیز باشد، به خصوص برای کاربران غیر فنی. ارتقا به نسخه اصلی جدید می تواند دشوار باشد، زیرا ممکن است قالب و برنامه های افزودنی فعلی شما با نسخه جدید جوملا سازگار نباشد. نتیجه این است که هنگامی که فرآیند انتقال کامل شد و تمام محتوای خود را به نسخه جدید منتقل کردید، ممکن است لازم باشد قبل از اینکه وب‌سایت شما واقعاً دوباره کار کند، همه قالب‌ها و افزونه‌ها را تغییر دهید یا به‌روزرسانی کنید و مطمئنا با خطاهای زیادی در حین فرآیند انتقال مواجه خواهید شد.

اگر به دنبال انتقال به آخرین نسخه جوملا، نسخه ای امن و بروز، هستید، اینجاست که گروه کوشان می‌تواند وارد شود. ما متخصص جوملا هستیم و قبلاً سایت‌های زیادی را بروز رسانی کرده‌ایم، بنابراین درک خوبی از نحوه تکمیل هموار و موفقیت آمیز به‌روزرسانی داریم و در اسرع وقت و با حداقل تغییرات وبسایت شما را بروز رسانی می کنیم.

نحوه کار با ما

نحوه کار با ما

ما در گروه کوشان مفتخریم که متخصص جوملا هستیم و بیش از ۱۳ سال است که وب‌سایت‌های جوملا می‌سازیم و پشتیبانی می‌کنیم. ما مجموعه کاملی از خدمات را در مورد سیستم مدیریت محتوا جوملا، از جمله ساخت وب سایت های جدید، به روز رسانی سایت، برنامه های امنیتی و میزبانی ارائه می دهیم.

اگر می خواهید با ما در مورد بروز رسانی به جوملا ۴ صحبت کنید، لطفا با شماره ۰۹۳۳۱۶۰۰۱۲۰ تماس بگیرید یا از طریق تلگرام و یا واتساپ برای ما پیام ارسال کنید، و ما در مورد قیمت و موارد بعدی با شما تماس خواهیم گرفت.

سایر خدمات ما

ارتقا سرعت وبسایت

ارتقا سرعت وبسایت

افزایش سرعت وبسایت با بهینه سازی کدها و تصاویر سایت

پشتیبانی تخصصی جوملا

پشتیبانی تخصصی جوملا

پشتیبانی تخصصی، رفع خطاهای سرور و به طور کلی هر نوع خطای مرتبط با جوملا

بروز رسانی جوملا و افزونه های آن

بروز رسانی جوملا و افزونه های آن

بروز رسانی جوملا و افزونه های آن و اعمال تنظیمات لازم جهت کارکرد صحیح

گروه کوشان، ارائه دهنده خدمات پشتیبانی جوملا

آدرس: تهران، بزرگراه شهید لشگری، کارخانه نوآوری آزادی، مرکز زاویه

تلفن:  ۴۴۴۶۶۸۵۶ (۰۲۱)

ایمیل: info@kooshan.net

از وبلاگ ما

شبکه های اجتماعی

© 2024 Kooshan Group / Joomla Services. All Rights Reserved